MALI ZVRKOVI


Join the forum, it's quick and easy

MALI ZVRKOVI
MALI ZVRKOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Moje tri priče
rodila se moja mala princeza Emptysub svi 01, 2010 11:40 am by sneki32

» Moja druga trudnoća.....
rodila se moja mala princeza Emptyuto tra 20, 2010 9:32 am by sneki32

» Srce kuca moje bebe.....
rodila se moja mala princeza Emptyuto oľu 09, 2010 2:40 pm by sneki32

» ostali smo trudni!
rodila se moja mala princeza Emptysri oľu 03, 2010 2:37 pm by Suzana i Laura

» igre.... kaladont
rodila se moja mala princeza Emptyned vel 28, 2010 10:51 pm by blankich

» ASOCIJACIJE
rodila se moja mala princeza Emptyned vel 28, 2010 10:50 pm by blankich

» igra ili-ili
rodila se moja mala princeza Emptyned vel 28, 2010 10:48 pm by blankich

» Re:PRIJAVAK TERMINA
rodila se moja mala princeza Emptysub vel 20, 2010 6:20 pm by sneki32

» DANAS SE OSJEČAM.....
rodila se moja mala princeza Emptyned vel 07, 2010 11:53 pm by enamorada

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates
free forum


rodila se moja mala princeza

Go down

rodila se moja mala princeza Empty rodila se moja mala princeza

Postaj  enamorada uto pro 29, 2009 9:58 pm

bilo je to 08.01.2009 u 5 sati ujutro.spavala sam i odjednom me probudilo nesto toplo pomislih plodna voda digla sam se i cila preplasena otisla u wc.od tolikog straha nisam ni skuzila da to u biti bije plodna voda nego sluzni cep puka.i tako sam se malo setala po kuci i oko 6 sati odlucim probuditi muza.budim ga i govorim da mi je pua vodenjak on se u panici jos iz sna dize oblaci i vice amo ca .ali ja nisam tila ic odma jer znam sta me tamo ceka lezanje ctg pregled za pregledom bla bla inace to mi je bila treca trudnoca.i nista odlucila sam oprat kosu malo sidit jos a muz ko na iglama da jesam li ja normalna da vise idemo za bolnicu.i u 7 sati sam bila na prijemu na firulama papirologija spavacica poljupci za oprostaj i pravac radaona.dosla sam u radaonu ja sama smistili su me u tata box jer mi je i muz bija na porodu.pa ctg pregled....taman sam dosla na smjenu.i cekala sam da dode dr,kad na vrata dr.alujevic jakus pregledava me i govori da to nije plodna voda i da sam tek 3 cm otvorena da me odvedu na odijel babinjaca da stignem na rucak.u tom trenutku mi je dolslo da muzica obisim jer nisam tila ic odma aon navalija.i dosla sam na odijel i tu otukla u ludo dan.kada u noci oko 3 sata probudili me bolovi u trbuhu ono moji trudovi prva dva poroda nisam opce imala svoje trudove tako da sam samo mogla nagadat.tu sam umirala malo na krevetu malo na stolici sve do 5 ipo kad je sestra dosla mirit temperaturu i vidila da sidim i pita me da zasto sidim a ja joj govorim da me bilo a ona meni na to:ako triba bolit neka boli i ode ona-posli se vraca po toplomjer i govori da je zvala dezurnog doktora da ce sad doc pa da ce se vratit po mene.vratila se nako sat vrimena i vodi me na pregled u 7 i 5 .ulazim u sobu za preglede a ono ih unutra more sve sestre skoro reka bi covik da radam neznam sta a ne bebu.i bila sam otvorena 8 cm i napokon me vode u radaonu.eto me opet na smjeni.u meduvremenu zovem muza da sam u radaoni i da dode sta prije da cu rodit svaki cas.opet tata box lezanje ctg i napokon moj muzic na vratima radaone.uvatija me za ruku malo smo pricali kad odjednom puce plodna voda boli nesmosljivo.muzic otrcao vani iz boxa zove babicu odjednom i momentalno one tri kraj mene jedna izvlaci stol druga mi govori digni noge treca da tiskam i aj se ti sad snadi pa ispuni tri zelje u tim bolovima.pocela sam tiskat jedan za drugim trudom me razara a babica nece da radi epiziotomiju ja skricim druga mi babica stavlja ruku na usta da budem tiho.....dok sam se ja lomila od radanja moj muz je to sve ispratija pomno i kaf je mojoj bebici izvirila glavica govori mi da jos jednom tiskam i da ce izac i tako je i bilo.rodila se moja ljepotica tara cila je bila crna u licu izmucena iscrpljena a nikakva jedom rjecju.babica mi je stavila na prsa onako smotanu malu bespomocnu bili smo tako sretni sta nam je dosla muzic je plaka od srice,odnili su je na kupanje i posli je opet vratila okupanu mirisnu ...stali smo skupa cili sat vrimena i onda je dosla sestra uzela je i odnila na pregled a muzica su poslali doma.bilo je tako lipo ali bolno.i sad kad ej vidim sitim se svega ali sa osmijehom i srecom.sad je zovem moj mali bumbasor. sada ima 5 mjeseci 8150 60cm.moja buca malena draga.eto to je jos jedna prica kojoj je brzo dosao kraj
enamorada
enamorada
Admin

Posts : 225
Join date : 27.12.2009

https://malizvrkovi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.