MALI ZVRKOVI


Join the forum, it's quick and easy

MALI ZVRKOVI
MALI ZVRKOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Moje tri priče
Moje tri priče Emptysub svi 01, 2010 11:40 am by sneki32

» Moja druga trudnoća.....
Moje tri priče Emptyuto tra 20, 2010 9:32 am by sneki32

» Srce kuca moje bebe.....
Moje tri priče Emptyuto oľu 09, 2010 2:40 pm by sneki32

» ostali smo trudni!
Moje tri priče Emptysri oľu 03, 2010 2:37 pm by Suzana i Laura

» igre.... kaladont
Moje tri priče Emptyned vel 28, 2010 10:51 pm by blankich

» ASOCIJACIJE
Moje tri priče Emptyned vel 28, 2010 10:50 pm by blankich

» igra ili-ili
Moje tri priče Emptyned vel 28, 2010 10:48 pm by blankich

» Re:PRIJAVAK TERMINA
Moje tri priče Emptysub vel 20, 2010 6:20 pm by sneki32

» DANAS SE OSJEČAM.....
Moje tri priče Emptyned vel 07, 2010 11:53 pm by enamorada

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates
free forum


Moje tri priče

5 posters

Go down

Moje tri priče Empty Moje tri priče

Postaj  mmujic sri pro 30, 2009 11:48 am

Priča prva:
23. 2, 7 dana nakon termina, dolazim na redovnu kontrolu. Plodna voda zamućena i doktor zove sestru, kaže da bi me ostavio u bolnici, ne zna dal da me stavi u predrađaoni ili na odjel. Rekla sam sestri da bi ja rađe u predrađaonu. Poslušali su me. :face: Dođem gore, pripreme me za porod, stave na CTG i čekam vizitu. Na pregledu je dr ustanovio da sam skroz zatvorena, nema trudova i da ću ić na indukciju. U 4 popodne me opet pogledao, nije bilo pomaka, pozdravio me, reko da se vidimo sutra ujutro i onda krećemo. U 7 sam dobila večeru, najela se ko malo prase (ipak nisam jela cijeli dan, a crijevca očišćena). Oko 9 navečer me nešto lagano prišarafilo. U 10 je došla doktorica, pogledala me, vidjela da sam malo otvorena, ponudila nešto protiv bolova, al sam odlučila čekat dok krene jače. U ponoć je došla ponovo i rekla da me seli u rađaonu. Dok sam se ja iskoprcala s kreveta, otišla do wc-a, malo se splahnula, stigla sam na stol. Malo po malo su se trudići pojačavali, krenulo je na tiskanje i ja sam u 00:55 upoznala svoju malu čupavu princezu. Bila je velika 3600/51, savršena. Kako nije bilo mjesta u sobama vratili su me u predrađaonu prek noći. Ujutro me probudio doktor i pitao jesam li spremna za veliki dan lol! Slijedeće je bilo:"Gospođo, a odkud vama narukvica?"

Priča druga:
19. 9, 7 dana nakon termina sjedim na kasnonoćnom pićencu s frendicama. Na rastanku sam im rekla "sutra je osmi dan. sutra rađam"
I stvarno, u pol 3 su me probudili trudići. Ustala sam, otišla u kuhinju i skuhala sam čaj od mente. Jer nema niš bolje nego kad ti je uz trudove još i sila pišat. Probudila sam mamu, rekla joj da je čaj spreman i sve joj je bilo jasno. To sam joj ostala dužna od prvog puta kad su me ostavili u bolnci. Pijuckanje čaja i small-talk uz pračenje trudova. Stigli su na 5 minuta. Probudila sam MM-a da mu kažem da idem, on mi je dao pusu, reko bok , okrenuo se na drugu stranu i nastavio spavat. lol!
I tako smo tata i ja krenuli prema mojoj kući (jer je mm zaboravio stavit kofer u auto kad smo išli mojima) Oko 7 sam stigla u bolnicu, oko 7:15 mi je stigla poruka:Čujem da si u bolnici. Jel sve ok? Javi kaj se događa. Volim te!" Da, to je bio MM koji je tek tad skužio zakaj sam ja njega budila. I tako, par trudića poslije, u 9:55, rodio se moj plavooki!!! Bio je velik 3600/52

Priča treća:
11.3, 8 dana nakon termina lol! oko pol 1 sam se probudila s trudićima. Kako me prečesto "šarafilo" prvo sam mislila da je to od nečeg što sam pojela (trudovi su me probudili već na 3 minute). Upalila sam tv, taman je počeo CSI i rekla sam MM-u, kad to završi, ak neće stat trudovi, idemo. I tako je on otišao probudit svoju mamu da dođe čuvat klince (živi u kući do nas) i mi smo krenuli. MM je bio toliko smiren da je čak odlučio da stignemo i na pumpu prije bolnice(za razliku od onih koji misle da ne stignu ni cipele obući)
I tako smo oko 3 stigli lagano u bolnicu. Pozvonila sam, rekla ženi da imam trudove na 3 minute, pregledala me i bila sam već 6 cm otvorena i trudovi se smanjili na 2 min. Dala mi je pola doze klistira jer su smatrali da nema vremena za cijelu dozu i za 15 minuta sam bila u rađaoni. Ovi su stalno skakutali oko mene, već su mi na živce išli s pitanjem jel ide na tiskanje, dokica mi je probušila vodenjak i 10 min nakon toga više nitko nije bio kraj mene osim MM-a. Naravno, kako to obično biva, baš tada je meni krenulo na tiskanje (kako samo uvijek pogode vrijeme kada otići iz rađaone) Zaderala sam im se da ide van, babica je mirno došetala, pogledala dolje i rekla, mama, idući trud tiskamo.
I par trudića poslije, u 4:45, vidjela sam Alena kako izlazi iz mene!!! Predivan prizor.
Babica ga je izvagala i izmjerila. Bio je velik 4470/54. Kad mi je rekla koliki je, pitala sam da li je sigurna da nije fulala za koju kilu. Prvo sam pomislila, sad kad krene sa šivanjem, neće biti kraja, a kad ono, ništa !!!
Mali je počeo papati 15 minuta nakon poroda i bio je sa mnom sat i pol (jer ga nismo mogli skinut sa cice)
MM je bio presretan što je taj puta bio sa mnom i bilo mu je žao što je prva dva puta propustio.
mmujic
mmujic

Posts : 133
Join date : 30.12.2009
Age : 40
Location : Zagreb

http://www.mommy-rules.forumotion.com

[Vrh] Go down

Moje tri priče Empty Re: Moje tri priče

Postaj  danči sri pro 30, 2009 7:21 pm

:cheers: :cheers: :cheers:

danči

Posts : 1
Join date : 29.12.2009

[Vrh] Go down

Moje tri priče Empty Re: Moje tri priče

Postaj  enamorada sri pro 30, 2009 8:18 pm

super price,aldruga je extra vezano za tm. on nastavja spavat lol! .i primjetila sam da si sve tri trudnoce prenjela, i to isti br. dana. pa ti si ko navijena bila. lol! super super
enamorada
enamorada
Admin

Posts : 225
Join date : 27.12.2009

https://malizvrkovi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Moje tri priče Empty Re: Moje tri priče

Postaj  lanica sub sij 02, 2010 8:25 pm

super priče :cheers:
lanica
lanica
Admin

Posts : 89
Join date : 27.12.2009

[Vrh] Go down

Moje tri priče Empty RE:Moje tri priče

Postaj  sneki32 sub svi 01, 2010 11:40 am

Ajme super odma su mi suze niz lice krenule dok san čitala ove tri predivne priče... grli
sneki32
sneki32

Posts : 21
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

Moje tri priče Empty Re: Moje tri priče

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.