MALI ZVRKOVI


Join the forum, it's quick and easy

MALI ZVRKOVI
MALI ZVRKOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Moje tri priče
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptysub svi 01, 2010 11:40 am by sneki32

» Moja druga trudnoća.....
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptyuto tra 20, 2010 9:32 am by sneki32

» Srce kuca moje bebe.....
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptyuto oľu 09, 2010 2:40 pm by sneki32

» ostali smo trudni!
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptysri oľu 03, 2010 2:37 pm by Suzana i Laura

» igre.... kaladont
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptyned vel 28, 2010 10:51 pm by blankich

» ASOCIJACIJE
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptyned vel 28, 2010 10:50 pm by blankich

» igra ili-ili
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptyned vel 28, 2010 10:48 pm by blankich

» Re:PRIJAVAK TERMINA
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptysub vel 20, 2010 6:20 pm by sneki32

» DANAS SE OSJEČAM.....
torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Emptyned vel 07, 2010 11:53 pm by enamorada

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates
free forum


torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

+2
mmujic
noisette
6 posters

Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  noisette uto pro 29, 2009 11:00 pm

ja obozavam pravit kolace,al nije dobro da ih jedem :evil:
Stavicu slikice svojih torti lol!
noisette
noisette

Posts : 28
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  mmujic sri pro 30, 2009 1:40 pm

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs245.snc1/9219_1196559245180_1564447814_499412_1116895_n.jpg
Ovo je torta koju sam radila za D treći.
Napravila sam običan biskvit od 3 jaja i najbolju čokoladnu kremu.
20 dkg čokolade,
16 dkg šećera,
4 jaja,
20 dkg margarina
Dobro pomješati jaja i šećer i prokuhati na pari. U to staviti čokoladu. Kad se fila ohladi u nju umješati izrađeni margarin.
Biskvit se izmrvi u kremu i od dobivene smjese se oblikuje torta po želji.
mmujic
mmujic

Posts : 133
Join date : 30.12.2009
Age : 40
Location : Zagreb

http://www.mommy-rules.forumotion.com

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  Suzana i Laura sri pro 30, 2009 1:51 pm

baš je fora Smile
Suzana i Laura
Suzana i Laura

Posts : 121
Join date : 29.12.2009
Age : 37
Location : Croatia

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  blankich sri pro 30, 2009 4:41 pm

mmujic... ova čokoladna krema je super .. i ja imam takav recept.....
ispadne jako fina torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Icon_flower
blankich
blankich

Posts : 300
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  noisette pet sij 01, 2010 9:34 pm

ja juce pravila fererro roscher i predobro je...
Stavim slike poslje.
noisette
noisette

Posts : 28
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  lanica pet sij 01, 2010 9:54 pm

jeli za njega trebaju kalupi
lanica
lanica
Admin

Posts : 89
Join date : 27.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  mmujic pet sij 01, 2010 10:01 pm

noisette je napisao/la:ja juce pravila fererro roscher i predobro je...
Stavim slike poslje.
A receptić?? Very Happy
mmujic
mmujic

Posts : 133
Join date : 30.12.2009
Age : 40
Location : Zagreb

http://www.mommy-rules.forumotion.com

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  noisette pet sij 01, 2010 10:02 pm

Netrebaju kalupi,ak pitas za moju tortu.
A recept cu stavit isto,ma vrlo je jednostavno,lako a jaaaaaaako ukusno....
noisette
noisette

Posts : 28
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  blankich pet sij 01, 2010 10:08 pm

noisette je napisao/la:Netrebaju kalupi,ak pitas za moju tortu.
A recept cu stavit isto,ma vrlo je jednostavno,lako a jaaaaaaako ukusno....

istog naziva kao moj omiljeni slatkiš....
stavljaj buuuzooooo taj recept prije nego krenem na djetu..... torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Icon_wink
blankich
blankich

Posts : 300
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Evo recept!!!

Postaj  noisette pet sij 01, 2010 11:02 pm

TORTA FERRERO ROCHER

Biskvit: 1 šalica = 2 dcl
2 šalice smeđeg šećera
1 šalica oštrog brašna
1 šalica glatkog brašna
1 1/2 žličica praška za pecivo
1 1/2 žličica sode bikarbone
3/4 šalice kakaa
2 jaja
1 šalica mlijeka
1/2 šalice ulja
2 žličice arome vanilije
1/2 šalice kipuće vode

U jednoj posudi pomiješati sve mokre (bez vode), a u drugoj sve suhe sastojke. Postupno dodavati mokre u suhe sastojke i miksati, a na kraju dodati kipuću vodu i pomiješati. Premazati kalup maslacom i posuti krušnim mrvicama, uliti smjesu i peči 40 - 45 minuta na 170 stupnjeva.

Krema:
400 g nutelle
400 g mascarponea
250 g poprženih lješnjaka (pola samljeti na fino, a pola izrezati na grubo)
4 napolitanke od lješnjaka (mljevene)

Za kremu je potrebno pomiješati sve sastojke. Kreme ima dovoljno da se nadjene torta (biskvit prerezati na pola) i ukrasi cijela površina torte. Ja još dodatno pospem tortu grubo nasjeckanim prženim lješnjacima
noisette
noisette

Posts : 28
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  noisette pet sij 01, 2010 11:09 pm

Slika moje torte

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Dsc03650copy torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) W640
noisette
noisette

Posts : 28
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  blankich sub sij 02, 2010 12:47 am

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Icon_eek torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Icon_eek torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Icon_eek jaooooooooooooo.. mljacccccccccccc
blankich
blankich

Posts : 300
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  lanica sub sij 02, 2010 9:20 am

bome mi se čini dosta skup,ali lijepo izgleda Smile
lanica
lanica
Admin

Posts : 89
Join date : 27.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  noisette sub sij 02, 2010 12:33 pm

A ja sam to malo pojeftinila ..... Wink

U plodinama bio skup mascarpone 200 gr po 39 kn i reko aj odo u lidl tamo je jeftiniji.
Dosla u lidl a tamo nema Shocked
A 31.12. svi skraceno rade a meni se nije dalo opet hodat trazit.
I ja u lidlu kupim ljepo neki njihov linesa light namaz 200 g po cca 8 kn.
Jer ja imam i recept za tiramisu sa tim obicnim namazom (dukatinom) pa reko ja cu probat sa ovim pa ako nevalja jbga bacicemo ga Laughing
I u lidlu sam kupila neki njihov namaz cokoladni ko nutela od cca 15 kn
E sad jedino su ljesnjaci jos skupi al 250 gr kosta oko 20tak kn...
Sve ostalo manje vise imamo doma vec.

Ispostavilo se da je torta mrak,stvarno jako lici na fererro cokoladice....
Mislim kad pogledam neke torte od milijun kremi pa kuhaj pa pudinzi pa jaja pa margarincine pa se zezas sa tortom ko budala....
ovu tortu napravis u trenu i isprljas dvije posude....ma divota.
Od sada samo nju pravim Very Happy
noisette
noisette

Posts : 28
Join date : 28.12.2009

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  lavelle sub sij 09, 2010 11:10 am

CHESECAKE

Podloga: 200 g keksi petite,200 g maslaca,2 zlice secera
Krema: 500 g svjezeg sira,2 jaja,3 zlice secera,1 limun,1 vanil secer
Smjesa za preliti: 2 kisela vrhnja,3 zlice secera,1 vanil secer

Smrviti kekse te pomjesati sa secerom i maslacem.Staviti u okrugli kalup (staviti pspir za pecenje okolo kalupa) i peci na 200° 5 minuta.
Sastojke za kremu pomjesamo (da sir bude sto gladji ne u grudicama) te prelijemo po keksima i opet stavimo peci na 170° jos 20 minuta.Pred kraj pecenja kolac prelijemo smjesom i vratimo u ugasenu pecnicu na 10 minuta.Kolac dobro ohladiti najbolje ostaviti tjekom noci...Ukrasiti vocem ili napraviti neki fini preljev od smrznutog voca...mmmmljaac!!!! Smile
lavelle
lavelle

Posts : 17
Join date : 06.01.2010

[Vrh] Go down

torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite) Empty Re: torte sve vrste, rođendanske, božićne (koje same napravite)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.