MALI ZVRKOVI


Join the forum, it's quick and easy

MALI ZVRKOVI
MALI ZVRKOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Moje tri priče
price s poroda Emptysub svi 01, 2010 11:40 am by sneki32

» Moja druga trudnoća.....
price s poroda Emptyuto tra 20, 2010 9:32 am by sneki32

» Srce kuca moje bebe.....
price s poroda Emptyuto oľu 09, 2010 2:40 pm by sneki32

» ostali smo trudni!
price s poroda Emptysri oľu 03, 2010 2:37 pm by Suzana i Laura

» igre.... kaladont
price s poroda Emptyned vel 28, 2010 10:51 pm by blankich

» ASOCIJACIJE
price s poroda Emptyned vel 28, 2010 10:50 pm by blankich

» igra ili-ili
price s poroda Emptyned vel 28, 2010 10:48 pm by blankich

» Re:PRIJAVAK TERMINA
price s poroda Emptysub vel 20, 2010 6:20 pm by sneki32

» DANAS SE OSJEČAM.....
price s poroda Emptyned vel 07, 2010 11:53 pm by enamorada

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates
free forum


price s poroda

2 posters

Go down

price s poroda Empty Re: price s poroda

Postaj  Suzana i Laura uto pro 29, 2009 9:40 pm

evo da počnem odpočetka.
termin 14.12.2007.
rodila 19.12.2007
zdrava cura
APGAR 10/10
3730g
53cm

znači ovako. moj ginekolog mi je rekao da 14.12 dođem na ginekologiju bez obzira dali imam trudove ili ne, zato što živim 12 km od bolnice. tako ja došla, ležala još dva dana na gin. kad navečer na ctg-u med.sestra kaže da sam imala jedan trud, ja nemam pojma, kad mi je pokazala papir ja vidjela crta prešla preko ruba papira. ona mene brzo prebaci u rodilište,(jadna se uplašila više od mene :!: ) ja na rodilište pregled ne moj ginekolog već dežurni nakon pregleda kaže sestri ' kolko taj doktor (moj) stavlja žigova u trudničku, da nije možda i ovdje ostavio koji (sagne se i pogleda u moje središte dok sam ležala na onom stolu za preglede. a ja njemu ako me uhvate trudovi molila bih vas da zovete mog gin. a on meni jeste ga pitali, ja njemu jesam i rekao je da će mi biti na porodu. ovaj je zašutio i izašao van iz pripreme.
i tako ja sam bila otvorena jedan cm cijelo vrijeme. tada dođe moj gin u sobu i kaže ja više nemogu bit u rađaoni i slušat onu ženu kako se dere ( od prvog do zadnjeg truda, živi užas) ja njemu: pa ni ja nemogu, želim se što prije riješit tog straha, rodit i ići doma. on fino uzme moj karton i napiše danas navečer gel za otvaranje tak je i bilo. ujutro 19.12.2007. nakon vizite me je pregledao i rekao otvoreni ste 3 cm. idete na klistriranje i sve ostalo pa ćete doći u boks i tako je bilo. krenulo je u 8 ujutro. drip i injekcija protiv bolova, bušenje vodenjaka. a onda trudovi skroz jedan za drugim, one baš gadne stvari neču pisat. samo znam da sam uhvatila svoj lančić s križićem i molila Zdravo Marijo.
bila sam i žedna i gladna i slaba od trudova.med. sestre su mi vodu davale na gazu. dođe dok. i počne galamit na njh jesu normalne, jel hočete da žena dehidrira. pa su mi morale dati vode.i tako malo po malo dočekala sam i taj trenutak. 16:35 čestitam rodili ste curicu. odmah ju je odnjela sestra jer je bila sva ljubičasta, oprala ju i ja sam ju vidjela samo na par sekundi nisam ju smjela ni dodirnuti. 15 min. nakon što su me smjestili u sobu dobila sam ju, svoju malu Lauru. malog anđela!! Smile
Suzana i Laura
Suzana i Laura

Posts : 121
Join date : 29.12.2009
Age : 37
Location : Croatia

[Vrh] Go down

price s poroda Empty Re: price s poroda

Postaj  MojaDora uto pro 29, 2009 9:45 pm

prekrasna priča...i moja Dora se rodila u 16:35 Smile
MojaDora
MojaDora

Posts : 35
Join date : 29.12.2009
Age : 44
Location : ZG

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.